KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491342
nr 1349 1342
Frank L Emanuel, Signerad, Camiers Frankrike, Olja på pannå, 24x36 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:23:56
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)